Biz Kimiz?

Hakkımızda

İzmir’de 2009 yılında kurulan ÇEDEV Turizm Seyahat Acentesi kuruluşundan bu yana turizm alanında faaliyet göstermektedir. Acentemiz, Turizm Bakanlığına bağlı ‘’A’’ grubu seyahat acentesi olup, TÜRSAB üyesidir. Türk Hava Yolları’nın yanı sıra, Anadolu Jet, Pegasus ve Sun Express hava yollarının tüm biletlerini acentamızdan temin edilebilmektedir. Turizm ve seyahat ile ilgili her türlü konuda hizmet vermektedir; yurtiçi-yurtdışı tarifeli uçak biletleri, charter uçak biletleri, yurtiçi-yurtdışı otel rezervasyonları, bayi toplantıları, Yunan Adaları feribot biletleri, araç kiralama Hizmetimiz vardır. Yine kendi bünyemizde olan ‘’MAC Danışmanlık’’ vize aracılık hizmeti vermektedir. Tüm schengen ülkeleri başta olmak üzere Amerika-İngiltere vizeleri içinde hizmet verilmektedir. Aynı zamanda tüm seyahat sigortalarınızı ve diğer sigorta ihtiyaçlarınızı da temin edebileceğiniz sigorta departmanımız da her zaman hizmetinizdedir. Şahsi seyahat ve tatilleriniz için ÇEDEV Turizm’in Alsancak Yetkili Acentası olarak Yurtdışı Paket Turlar – Kişiye Özel Turlar – Cruise Turları imkanlarımız vardır.

Vizyonumuz

On yılı aşkın deneyimle kurumsallaşmayı, sektörde güncel kalmayı başarmış şirket yapımızı sağlam ve güvenilir adımlarla geleceğe taşımak.müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Vize danışmanlarımız ve yöneticilerimiz, sizi vize süreci boyunca her türlü gelişmeden haberdar eder; iletişim kanallarımız daima açıktır.

Vize süreci boyunca yapılan işlemlerin her aşaması sizlerle paylaşılır; böylece siz de vizenizin hangi aşamada olduğu hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Vizeniz, tam belirttiğimiz tarihte teslim edilir. Teslim tarihine riayet, işimizin temel dayanağıdır.

Misyonumuz

Kurumsal değerlerimiz, üst düzey hizmet anlayışımız çerçevesinde müşterilerimizin vize başvuru süreçleriyle ilgili her türlü adımı titizlikle takip eden, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş uzman kadromuzla vize sektöründe başarı ile hizmet vermekteyiz.Müşteri memnuniyeti, görev alanımız dışındaki konularda dahi, tüm ekibimizin birincil önceliğidir.
Yapmakta olduğumuz her bir işi büyük bir tutkuyla gerçekleştiririz.
Sorumluluk bilinciyle hareket eder, vizenizin tüm aşamalarından sizi haberdar ederiz.
Etik değerlere ve iş ahlakına bağlı, objektif ve dürüstüz; ekibimizin tüm bireylerine güveniriz ve farklı düşüncülere saygı duyarız.
Daima birlikte hareket eder, ekip çalışmasına büyük önem veririz.

Belgeler

Haftaiçi 08:30 ile 18:30 arası.

Cumartesi 09:00 ile 14:00 arası.

Hızlı Bağlantılar
İletişime Geçin!
Konumumuz

© 2022 Venio | Çedev Turizm. Tüm Hakları Saklıdır.